İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atama Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atama Yapıldı
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atama yapıldı. İşte İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ataması yapılan isim.

Bakan Yusuf Tekin İl Milli Eğitim Müdürü atamalarına devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Bursa, Hatay, Eskişehir gibi il milli eğitim müdürlüklerine atama yapan Tekin, bu seferde bir ilimize milli eğitim müdürü ataması yaptı.

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atama yapıldı

Habere göre Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atama yapıldı. Alınan kararla birlikte Daha önce Kırklareli Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü olarak görev yapan Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Peki Hilal Liliyar ÖZEFSUN kimdir?

Hilal Liliyar ÖZEFSUN kimdir?

1979 yılında Kırklareli ilinin Babaeski ilçesinde doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Babaeski ilçesinde tamamladı. 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi ‘Fizik Öğretmenliği’ Bölümünü bitirdi. Aynı yıl göreve başlayan Müdürümüz, 2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fizik Bölümünde ‘Atom ve Molekül Fiziği’ alanında yüksek lisansını tamamladı. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi ´Kamu Yönetimi´ Bölümünü ve 2020 yılında da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ´Aşçılık´ Bölümünü bitirdi. Öğretmenlik mesleğini icra etmesinin yanı sıra, Pehlivanköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü, Kırklareli Valiliği Avrupa Birliği Uzmanı ve Kırklareli İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak da vazife yapmış olup, çeşitli ulusal ve uluslararası projelerde görev aldı. 27 Ağustos 2018´den itibaren kurumumuzda Müdür olarak görev yapmaktadır. Müdürümüz, evli ve bir çocuk annesidir.