Teklifler Yetersiz Geldi, İl MEM Promosyon İhalesini İptal Etti

Teklifler Yetersiz Geldi, İl MEM Promosyon İhalesini İptal Etti

İl MEM'den promosyon ihalesi iptal haberi geldi. Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü bankaların verdiği yetersiz teklifler sebebiyle promosyon ihalesini iptal etti

Bazı İl İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde promosyon sürecinde hayal kırıkları devam ediyor. Geçtiğimiz sene 40 binlere kadar dayanan promosyon tekliflerinin 2023 yılında 50 bini geçmesi beklenirken, maalesef umulan olmadı. Bir çok il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri büyük umutlar ile çıktıkları maaş promosyon sürecinden beklenen teklifleri alamadı. Güncel anlaşma rakamları 10 binlere kadar düştü.

İl MEM Promosyon İhalesini İptal Etti

Son olarak gelen bilgilere göre Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan öğretmen ve personellerin 3 yıllık maaş ödemesi karşılığında promosyon ihalesi düzenledi. 3 Mart 2023 tarihinde il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çıkılan maaş promosyon ihalesine katılım sağlayan bankalardan umulan teklifler gelmedi. Bankaların maaş promosyon tekliflerini yetersiz bulan Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü promosyon ihalesini iptal etti

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şu şekilde ;

"Müdürlüğümüz tarafından 03.03.2023 tarihinde gerçekleştirilen maaş promosyon ihalesi, katılım sağlayan bankaların tekliflerinin yetersiz bulunması nedeniyle iptal edilmiştir. İhale işlemi ileri bir tarihte yeniden gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna duyurulur."denildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum