Süleyman Demirel Üniversitesi ilana çıktı! En az lise mezunu 311 kişi alınacak!

Süleyman Demirel Üniversitesi ilana çıktı! En az lise mezunu 311 kişi alınacak!

Eksik kadrolarını belirleyerek 16 Mart 2023 tarihli Resmi Gazete aracılığı ile ilana çıkan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, bünyesinde istihdam etmek üzere yüzlerce sözleşmeli personel alacağını bildirdi. İşte üniversitenin kontenjan dağılımı

Mart ayının ikinci yarısı itibari ile birçok kamu kurum ve kuruluşu gerek Resmi Gazete üzerinden gerek ise de Türkiye İş Kurumu üzerinden ilana çıktı. Kurumların personel alım süreci devam ederken bir istihdam haberi de Isparta’dan geldi. Eksik kadrolarını belirleyen Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, ilana çıktı.

16 Mart 2023 tarihli Resmi Gazete’de personel alımı ilanını yayınlayan Süleyman Demirel Üniversitesi, farklı kadrolarda istihdam etmek üzere en az lise mezunu yüzlerce personele ihtiyaç duyduğunu belirtti. Kamu üniversitesi personel alım sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI MART 2023

suleyman-demirel-universitesi-ilana-cikti-en-az-lise-mezunu-311-kisi-alinacak

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmeyi hedefleyen adayların yüzlerini güldüren bir ilan daha yayımlandı. 16 Mart 2023 tarihli Resmi Gazete aracılığı ile ilana çıkan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, kurum bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam etmek üzere toplamda 311 yeni personele ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

311 kişilik personel alımının lise, önlisans ve lisans mezuniyetlerine göre yapılacağını belirten Süleyman Demirel Üniversitesi, kadro dağılımını şu şekilde açıkladı:

  • Hemşire- Lisans: 130 kişi
  • Hemşire- Lise: 40 kişi
  • Biyolog- Lisans: 2 kişi
  • Diyetisyen- Lisans: 1 kişi
  • Eczacı- Lisans: 2 kişi
  • Fizyoterapist- Lisans: 1 kişi
  • Röntgen teknisyeni- Lise: 4 kişi
  • Sağlık teknikeri- Önlisans: 22 kişi
  • Teknisyen- Lise: 4 kişi
  • Destek personeli- Lise: 105 kişi

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

311 kişilik alım için eczacı kadrosu hariç diğer kadrolarda KPSS puanının dikkate alınacağını belirten Süleyman Demirel Üniversitesi, başvuru sürecinin başladığını ifade etti. Başvuru ekranlarının ilan tarihinden itibaren 15 gün boyunca açık olacağını belirten kamu üniversitesi, aday başvurularının üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden kabul edileceğini bildirdi. Kurum, yüz yüze, e- posta veya posta yolu ile iletilen başvuruların değerlendirilmeye alınmayacağını vurguladı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.