Sınıf geçme, devamsızlık, sınavlar, cep telefonu kullanım yasağı! MEB yapılan değişiklikleri çok basit bir şekilde anlattı!

Sınıf geçme, devamsızlık, sınavlar, cep telefonu kullanım yasağı! MEB yapılan değişiklikleri çok basit bir şekilde anlattı!

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları yönetmeliğinde yapılan kapsamlı değişikleri MEB çok basit bir şekilde duyurdu. Sınıf geçme, devamsızlık, sınavlar, cep telefonu kullanım yasağı! MEB yapılan değişiklikleri çok basit bir şekilde anlattı!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalardan kısa bir süre sonra, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları yönetmeliğinde değişiklikler yaptı.

Öğrencilerin sınıf geçmesi, devamsızlık durumunun takibi, cep telefonu kullanımı yasaklar, ve getirilen bir çok yeni düzenleme bu yönetmelik içerinde yer aldı.

Getirilen düzenlemeler MEB tarafından daha basit ve açıklayıcı bir şekilde özet olarak kamuoyuna sunuldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları yönetmeliğinde yapılan kapsamlı değişikleri MEB çok basit bir şekilde duyurdu. Sınıf geçme, devamsızlık, sınavlar, cep telefonu kullanım yasağı! MEB yapılan değişiklikleri çok basit bir şekilde anlattı. İşte özet

mebozer.jpg

mebozer2.jpg

mebozer3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.