Sınava giren binlerce öğretmen için yeni bir süreç başlıyor

Sınava giren binlerce öğretmen için yeni bir süreç başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı EKYS sınavına göre binlerce öğretmen için sözlü sürecini başlattı. Sınava giren binlerce öğretmen için yeni bir süreç başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi okullarda idareci olarak atanmak isteyen öğretmenler için yeni bir süreç başlıyor.

Sınava giren binlerce öğretmen için yeni bir süreç başlıyor

Geçtiğimiz aylarda yapılan EKYS sınavı sonrasında, Sınava giren binlerce öğretmen için yeni bir süreç başlıyor. Sınav sonuçlarının belli olmasıyla birlikte, il milli eğitim müdürlükleri, EKYS sınavına giren öğretmenler için sözlü sınav duyurusu yapmaya başladı. 81 İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında şu ana kadar sözlü sınav duyurusu yapan il sayısı 33 oldu.

İşte EKYS sözlü sınav duyurusu yapan iller ;

Adıyaman, Afyon, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Çorum, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Kahramanmaraş, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun ve Siirt.

Diğer il milli eğitim müdürlüklerini önümüzde ki günlerde EKYS sözlü sınav duyurusu yapması bekleniyor..

mebhocam.com.tr/özel haber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum