Promosyon Anlaşması Yapıldı! Personele 35 Bin Lira Promosyon Verilecek

Promosyon Anlaşması Yapıldı! Personele 35 Bin Lira Promosyon Verilecek

Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi ile özel bir banka arasında yürütülen promosyon sürecinde anlaşma sağlandı. Personele 35 bin lira promosyon verilecek. İşte detaylar..

Kamu yada özel kurum ve kuruluşlarda personellere verilen maaş promosyon anlaşmaları devam ediyor. Süresi dolan kurumlar bankalar ile promosyon masasına oturarak anlaşma yapmaya çalışırken, bir çok kurum ve bankalar arasında imzalar atılıyor.

Son olarak gelen bilgilere göre Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi BOTAŞ geçtiğimiz aylarda başladığı maaş promosyon sürecinde anlaşmaya Yapı Kredi bankası ile bile vardı. Yapılan anlaşmaya göre banka, BOTAŞ personeline 3 yıllık maaşları karşısında 35 bin 950 TL peşin olarak ödeme yapacak.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda yüksek promosyon anlaşma haberleri gelirken, son aylarda personellere verilen tutarlar düşmüştü. Özellikle bankalar kamu kurumlarında görev yapan personellere neredeyse asgari ücrete yaklaşana tutarlar teklif ederken, son zamanlarda bu tutarlarda yükselmeler görülüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.