ÖSYM'den öğretmenlere 6 oturum sınav görevi

ÖSYM'den öğretmenlere 6 oturum sınav görevi

ÖSYM GİS üzerinden öğretmenlere 6 oturum sınav görev talep ekranı açtı. TYT,AYT,YDT,EKYS,YÖKDİL1 ve YÖKDİL 2 sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler GİS üzerinden tercihte bulunabilecekler..

ÖSYM'den öğretmenlere 6 oturum sınav görevi

ÖSYM sınav takvimi doğrultusunda ülke genelinde sınavlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. ÖSYM tarafından yapılan bu sınavlarda da öğretmenler salon başkanı, gözetmen ve yedek gözetmen olarak görev alabiliyorlar..

ÖSYM takvim doğrultunda önümüzde ki günlerde gerçekleştirecek toplam 6 oturum sınav görevi talep ekranını GİS üzerinden öğretmenlere açtı. TYT,AYT,YDT,EKYS,YÖKDİL1 ve YÖKDİL 2 sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler GİS üzerinden tercihte bulunabilecekler..

gisosym.jpg

YKS görev talebi süresi uzatıldı

Öte yandan 17 - 18 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan YKS oturumları görev talebi için bugün son gündü ancak ÖSYM YKS oturumları görev talebi süresini bir kaç gün daha uzattı.

ÖSYM sınavlarında görev alan öğretmenlere ödenecek ücretler ise şu şekilde ;

Salon Başkanı : 602 TL

Gözetmen : 584 TL

Yedek Gözetmen : 438 TL

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.