Öğretmenlerin Seminer Çalışmalarında Video Süreleri Belli Oldu! İşte videoların süreleri

Öğretmenlerin Seminer Çalışmalarında Video Süreleri Belli Oldu! İşte videoların süreleri

19 - 23 Haziran 2023 tarihleri arasında öğretmenlerin yürütecekleri seminer çalışmaları kapsamında ÖBA üzerinde izleyecekleri seminer videolarının süreleri belli oldu. İşte videoların süreleri.

Öğretmenlerinde sene sonu haziran dönemi seminer çalışmaları bugün başladı. Sayıları 1 milyonu bulan öğretmenler için Haziran dönemi seminer çalışmaları ÖBA üzerinden online olarak yürütülecek.

Öğretmenlerin Seminer Çalışmalarında Video Süreleri Belli Oldu

Öğretmenlerin Haziran dönemi seminer çalışmaları kapsamında ÖBA üzerinden izleyecekleri seminer videolarının da süreleri belli oldu. İşte ÖBA üzerinden yayımlanan Haziran dönemi seminer çalışmaları kapsamında izlenmesi gereken videoların süreleri

İşte videoların süreleri

Özel Yetenekli Öğrencilerin Ayırt Edici Özellikleri Semineri - 27 DK

Okul Kültürünün Geliştirilmesi Semineri - 24 DK

Gençlerle İletişim Semineri - 25 DK

Öğretmenlere 15 saat ek ders ödemesi

Öte yandan ÖBA üzerinden yayımlanan Haziran seminer dönemi seminer çalışmaları videolarından en az bir tanesinin izlenmesi durumunda öğretmenlerin haziran dönemi seminer çalışmaları tamamlamış kabul edilecek ve bu kapsamda öğretmenlere 15 saat ek ders ödemesi yapılacak

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.