Öğretmenlere iki müjde geldi! O talepler kabul edildi

Öğretmenlere iki müjde geldi! O talepler kabul edildi

Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz, öğretmenlere iki müjdeli haber geldi. Sendikanın o talepleri kabul edildi. İşte detaylar..

Öğretmenlere müjdeli iki haber Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz'dan geldi. Talat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dün açıklanan sonuçlar ile birlikte İller arası yer değiştiren öğretmenlerin, gittikleri illerde yeniden idareci atamalarına başvuru yapabileceklerini ve Sağlık özür atamalarında sisteme tanımlanamayan Üniversite Hastanelerinden alınan raporlar, ISLAK İMZALI olmak şartı ile geçerli sayılacağını ve işleme alınacağını duyurdu.

İşte o açıklama:

***İKİ GÜZEL HABER***

1) İller arası yer değiştiren arkadaşlarımız, gittikleri illerde yeniden idareci atamalarına başvuru yapabilecekler. (Atamalar erkene alınarak bugün açıklandı.)

2. Sağlık özür atamalarında sisteme tanımlanamayan Üniversite Hastanelerinden alınan raporlar, ISLAK İMZALI olmak şartı ile geçerli sayılacak ve işleme alınacak.

Hayırlı olsun.

TEŞEKKÜRLER @tcmeb

talat.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

57 Yorum