Öğretmenlere 20 bin lira promosyon

Öğretmenlere 20 bin lira promosyon

Ankara Etimesgut ilçe milli eğitim müdürlüğü ile banka arasında imzalanan maaş promosyon anlaşmasına göre ilçede ki öğretmenlere 20 bin lira promosyon ödemesi yapılacak..

Kamu kurumlarında maaş promosyon anlaşmaları devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri anlaşma süreleri sona ermesinden sonra banka ile pazarlığa oturarak maaş promosyon sürecini yürütüyor.

Ancak mebhocam.com olarak daha öncede bahsettiğimiz gibi geçtiğimiz senelerde 30 binlere çıkan maaş promosyonları bu sene maaşların yükselmesine karşı tekrardan 10 binlere düştü.

Fakat Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden gelen bir haber tekrardan öğretmenleri azda olsa heyecanlandırdı. Edindiğimiz bilgilere göre Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen maaş promosyon sürecinde bir banka ile anlaşmaya varıldı.

Öğretmenlere 20 bin lira promosyon

Banka ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan maaş promosyon anlaşmasına göre 3 yıllık maaş ödemesine karşılık olarak ilçede görev yapan öğretmenlere peşin olarak 20 bin lira promosyon ödemesi yapılacak..

Umarız ki diğer il ve ilçe MEM'ler den daha yüksek tutarlarda maaş promosyon anlaşmaları gelmeye devam eder.

mebhocam.com.tr/özel haber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

24 Yorum