Öğretmenlere 12 aylık 14 bin maaş promosyonu ödenecek

Öğretmenlere 12 aylık 14 bin maaş promosyonu ödenecek

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü banka ile geçtiğimiz sene yapılan maaş promosyon anlaşmasının 12 ay daha uzatıldığını buna karşılık öğretmenlere ekstra daha 14 bin maaş promosyonu ödeneceğini duyurdu.

Kamu kurumlarının bankalar ile maaş promosyon anlaşmaları kıran kırana pazarlık ile devam ediyor. Maaş promosyon anlaşması sona eren İl Milli Eğitim ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde durum aynı şekilde. Son olarak bize gelen bilgilere göre Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü geçtiğimiz sene özel bir banka ile yaptığı maaş promosyon anlaşmasını revize etti.

Gaziantep İl Milli Eğitim ile Halkbankası arasına yapılan maaş promosyon anlaşması revizesine göre, geçtiğimiz senelerde imzalanan maaş promosyon anlaşması bitiş süresi 12 ay daha uzatıldı. Bu uzatılan süre zarfında öğretmenlere 14 bin lira peşin olarak promosyon ödemesi yapılmasına karar verildi.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

gazitantep.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.