Öğretmenler Dikkat! Talep için son gün

Öğretmenler Dikkat! Talep için son gün

Anadolu Üniversitesi tarafından 19 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan yaz okulu sınavında görev almak isteyen öğretmenlerin görev talebi için son gün..

Şu anda tatilde bulunan öğretmenlere bir sınav görevi haberi geldi. Anadolu Üniversitesi geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruda yaz okulu sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler için görev talep ekranının açıldığını duyurmuştu.

Öğretmenler Dikkat! Talep için son gün

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi yaz okulu sınavlarında görev talep süreci devam ederken, 19 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan yaz okulu sınavında görev almak isteyen öğretmenlerin görev talebi için son gün bugün.

Anadolu Üniversitesi bünyesinde yapılacak yaz okulu sınavından Salon Başkanı, Gözetmen ve Yedek Gözetmen olarak görev almak isteyen öğretmenler AUGİS sistemi üzerinden 30 Temmuz 2023 Pazar gününe kadar sınav görevi talebinde bulunabilecekler.

69483-001.jpg

AUGİS Sınav Görev Ücreti Ne Kadar ?

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan olan sınavda görevlilere aşağıdaki ücretler ödenecektir.

indir.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum