Öğretmenler Dikkat! MEBBİS üzerinden başvuru yapılabilecek

Öğretmenler Dikkat! MEBBİS üzerinden başvuru yapılabilecek

İlk defa yönetici atamalarında daha önce başvuru yapıp evrak teslim edenler, tekrar evrak teslim etmeden MEBBİS üzerinden başvuru yapabilecekler

Milli Eğitim Bakanlığı ilk defa yönetici atama süreci devam ediyor. MEB geçtiğimiz günlerde yayımladığı resmi yazı ile birlikte ilk defa yönetici atama sürecinde başvuru tarihlerinin uzatıldığını duyurmuştu.

Bakanlık resmi yazısında daha önceden başvuru yapanların ise tekrardan başvuru yapmalarına gerek kalmadığını belirtmişti.

mebhaberici.jpg

Öğretmenler Dikkat! MEBBİS üzerinden başvuru yapılabilecek

Süreç devam ederken MEB'den bir açıklama daha geldi. Bakanlık İlk defa yönetici atamalarında daha önce başvuru yapıp evrak teslim edenler, tekrar evrak teslim etmeden MEBBİS üzerinden başvuru yapabileceklerini duyurdu.

Öte yandan ilk defa yönetici atama sürecinde daha önce başvuru yapmayanlar ise evrak teslim ederek MEBBİS üzerinden başvuru yapabilecekler.

mebhocam.com.tr/ özel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.