Öğretmenler Dikkat! Başvuru İçin Bugün Son Gün

Öğretmenler Dikkat! Başvuru İçin Bugün Son Gün

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 İl içi yer değiştirme tercih işlemleri bugün son gün. Öğretmenler Dikkat! Başvuru İçin Bugün Son Gün

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 yılı il içi yer değiştirme sürecinde tercih aşaması bugün sona eriyor.

Bulunduğu il sınırları içerisinde farklı okula tayin isteyecek öğretmenler için 13 temmuz tarihinde başlayan il içi tercih süreci bugün sona erecek..

Başvuru İçin Bugün Son Gün

Bakanlık tarafından il içi yer değiştirme süreci tercih aşaması 17 Temmuz 2023 23:59'da sona erecek. Öğretmenler MEBBİS üzerinden tercih işlemlerini belirtilen gün ve saate kadar yapabilecekler. Bu tarih ve saatten sonra başvuru ekranı kapanacaktır.

Öte yandan İl içi atama sonuçları 20 Temmuz'da Valilikler tarafından açıklanacak. Görevden ayrılma işlemleri ise 21 Temmuz'dan itibaren yapılabilecek.

2023 Yılı MEB İL İçi Yer Değiştirme Takvimi ;

  • Başvurular: 13-17 Temmuz Arası
  • Atama Sonuçları: 20 Temmuz

14150438-2023-yer-deyiytirme-takvimi-page-0001-2.jpg

mebhocam.com.tr/ Özel Haber

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları mebhocam.com a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi durumda yasal işlem başlatılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum