Öğretmen atamaları ve mülakat açıklaması geldi

Öğretmen atamaları ve mülakat açıklaması geldi

Öğretmen atamaları ve mülakat açıklaması geldi

Öğretmen adaylarının gözü kulağı hükümetten gelecek olan atama ve mülakat açıklamasında. Erdoğan başkanlığında toplanan kabinede öğretmen atamaları ve mülakat konusunda karar çıkmasına kesin gözüyle bakılırken, Eğitim Bir Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca'dan öğretmen atamaları ve mülakat açıklaması geldi.

Öğretmen atamaları ve mülakat açıklaması geldi

Öğretmen adaylarının taleplerini duyan ve adaylara hak veren Eğitim Bir Sen Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca, ''Öğretmen atamaları konusu, Sayın Bakanımızın açıklamaları üzere yarın yapılacak kabine toplantısında gündeme gelecek. Yapılacak istişare sonrası öğretmen atama sayısının belli olma ihtimali yüksek. Bizler de Eğitim Bir Sen olarak kabine toplantısı sonrası öğretmen açığını kapatacak sayıda bir rakam açıklanmasını talep ediyoruz. Bunun için gerek sahada gerek sosyal mecrada sesimizi her yere duyurduk. Cumhuriyeti 100. yılını devirdiğimiz şu günlerde mülakatsız, rekor atama sayısı yakışır. Konuyu Sayın Genel Başkanımız Ali Yalçın, Sayın Bakanımıza kadar taşıdı. Öğretmenlerimizin mücadeleleri de zaten her yerde konuşuluyor. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızdan müjdeli haberi alırız.'' ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum