O Öğrencilere Aylık 5 Bin Lira Burs Verilecek

O Öğrencilere Aylık 5 Bin Lira Burs Verilecek

AHBAP kurucusu Haluk Levent depremde ebeveyn kaybı yaşayan üniversite öğrencisi tüm gençlere 1 yıl süreli aylık 5 bin ₺ burs verme kararı aldıklarını duyurdu.

Türkiye 6 Şubat tarihinde yaşanan deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalışıyor. Devlet ve sivil toplum kuruluşları bölgede ki deprezedelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken, özellikle eğitim alan gençlere yapılan maddi ve manevi desteklerde sürüyor.

Deprem olduğu günden bu yana bölgede çalışmalarını sürdüren AHBAP derneği depremzede üniversite öğrencileri için yeni bir duyuru yaptı. AHBAP derneği kurucusu olan Haluk Levent depremde ebeveyn kaybı yaşayan üniversite öğrencisi tüm gençlere 1 yıl süreli aylık 5 bin ₺ burs verme kararı aldıklarını duyurdu.

Levent müjdeli haberi sosyal medya üzerinden duyurdu ve burs duyurusunun en kısa süre içerisinde AHBAP sitesi üzerinden yayımlanacağını ve başvuruların alınacağı bilgisini paylaştı.

İşte Haluk Levent'in Paylaşımı :

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.