Nisan Seminer Videoları Sertifikaları MEBBİS Sistemine Aktarıldı

Nisan Seminer Videoları Sertifikaları MEBBİS Sistemine Aktarıldı

17 - 20 Nisan tarihleri arasında seminer çalışmaları kapsamında ÖBA üzerinden izlenen eğitimlerin sertifikaları MEBBİS sistemine aktarıldı.. Öğretmenlerin sertifikaları almadan önce faaliyet değerlendirmesi yapması gerekiyor..

Nisan Seminer Videoları Sertifikaları MEBBİS Sistemine Aktarıldı

Nisan ayı seminer dönemi işlemleri tamamlanıyor. 17 - 20 Nisan tarihleri arasında ki ara tatil döneminde seminer çalışmaları kapsamında ÖBA üzerinden izlenen seminerlerin sertifikaları MEBBİS'e aktarıldı.

Öğretmenlerin faaliyet değerlendirmesi yapması gerekiyor

Ara tatil döneminde ve daha sonra uzatılmasıyla birlikte 30 Nisan tarihine kadar ÖBA üzerinden Nisan dönemi seminer videolarını izleyen öğretmenler bugünden itibaren MEBBİS üzerinden giriş yaparak hizmet içi eğitim modülü üzerinden izledikleri seminerin sertifikasını alabilecekler.

Öğretmenler MEBBİS üzerinden sertifikayı almadan önce, faaliyet değerlendirmesi yapması gerekiyor.

Seminer çalışmalarını tamamlayan öğretmenlere 15 saat ek ders ücreti ödenecek

Öte yandan ÖBA üzerinden yayımlanan seminer videolarından en az bir tane eğitimi tamamlayan öğretmenler seminer çalışmasını tamamlamış sayılacak ve bu öğretmenlere 15 saat ek ders ücreti ödecek.

mebhocam.com.tr/özel haber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.