MEB'den öğretmenlere DYK başvuru duyurusu

MEB'den öğretmenlere DYK başvuru duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesinde yapılacak değişikliklerden dolayı 2023-2024 eğitim öğretim yılı kurs takviminde değişikliğe gidildiğini bu sebeple kurs merkezi başvuruları şu an itibariyle kapalı olduğunu duyurdu..

MEB'den öğretmenlere DYK başvuru duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı DYK'lar hakkında önemli bir duyuru paylaştı.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesinde yapılacak değişikliklerden dolayı 2023-2024 eğitim öğretim yılı kurs takviminde değişikliğe gidildiğini bu sebeple kurs merkezi başvuruları şu an itibariyle kapalı olduğunu Yönerge ve E-Kurs Kılavuzu yayınlandığında gerekli duyuruların yapılacağı aktarıldı.

Öte yandan Bakanlık tarafından yayımlanan DYK takvimine göre 14 - 29 Ağustos tarihleri arasında kurs merkezi başvurularını yapılacaktı. Okul idareleri okullarında DYK açılacak dersler için başvurularını bu tarihler arasında yapacaktı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

17 Yorum