MEB'den ödül ve ceza sürelerine düzenleme!

MEB'den ödül ve ceza sürelerine düzenleme!

Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı değişiklik ile meslek listelerinde laboratuvar ve atölye şeflerinin ödül ve cezalar öğretmenlikte geçen sürelerle sınırlandırdı. İşte detaylar.

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 2024 Eğitim Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında Ortaöğretim Kurumları yönetmeliğinde önemli değişiklikler yaptı.

Öğrenci ve öğretmenlerin yakından ilgilendiren değişiklik ilgili yönetmelik değişiklik kararının Resmi Gazete 'de yayımlanmasıyla birlikte, yürürlüğe girdi.

68226.jpg

MEB'den ödül ve ceza sürelerine düzenleme!

Yapılan önemli bir değişiklik ödül ve ceza sürelerinde oldu. Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı değişiklik ile meslek listelerinde laboratuvar ve atölye şeflerinin ödül ve cezalar öğretmenlikte geçen sürelerle sınırlandırdı.

Meslek liselerinde alan öğretmenleri arasından görevlendirilen alan yada atölye şeflerini ilgilendiren Şefin belirlenmesinden kullanılan değerlendirme formunda ki kriter ve puanı şu şekilde ;

alasefi.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.