Kulisler Hareketlendi! Üst Düzeyde Görevden Almalar Olacak

Kulisler Hareketlendi! Üst Düzeyde Görevden Almalar Olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşanan deprem felaketi sonrasında üst düzeyde görevden almalar yapacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

Yaşanan Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremin ardından binlerce vatandaşımız hayatını kaybederken, bir çok vatandaşımızda yaralandı. Evleri yıkılan ve yaşadıkları şehri terk etmek zorunda kalan vatandaşların yardımına bir kurum ve kuruluş koşarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşananlarda ihmali olan herkese hesap soracaklarını söylemişti.

Erdoğan'ın dün partisinin grup konuşmasında dile getirdiği bu sözler sonrasında kulisler hareketlendi. Hürriyet gazetesinden Hande Fırat'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaşanan yıkımlarda ihmali olan bazı üst düzey bürokratları görevden alacak.

Hande Fırat’ın bugünkü yazısının bir bölümü şöyle:

Erdoğan dünkü grup konuşmasında, “Sorulması gereken hesapları da adli ve siyasi olarak sormak boynumuzun borcudur” dedi. Bu sözlerinin ardından Ankara’da kulisler hareketlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üst düzeyde bazı görevden alma ve değişikliklere gideceği konuşuluyor.

Sonuç olarak; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, depremler sonrasında kamuoyunda ve toplumda ciddi rahatsızlık duyulan üst düzey bürokratları görevden alması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.