İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı! İşte yerine atanan isim

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı! İşte yerine atanan isim

İl milli eğitim müdürlerinde görevden almalar devam ederken, son olarak megakent İstanbul'un il milli eğitim müdürü görevden alındı. İşte yerine atanan isim..

MEB'de görevden alma kararlarının ardı arkası kesilmiyor. Son olarak bugün 11 il milli eğitim müdürünün görevden alınmasından sonra akşam saatlerinde megakent İstanbul'un il milli eğitim müdürünün görevden alındığı bilgisi geldi.

meb.jpg

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı! İşte yerine atanan isim

Edindiğimiz son bilgilere göre İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı görevden alındı. Yazıcı'nın yerine İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür göreve atandı.

Doç. Dr. Murat Mücahit YENTÜR Kimdir?

Elazığ’ın Maden ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini Maden’de, lise öğrenimini Yalova’da tamamlayan Yentür; İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Lisans, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Coğrafya Bölümü Yüksek Lisans, Hasan Kalyoncu Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Liderlik ve Küresel Girişimcilik Yüksek Lisans mezunudur. Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde doktora eğitimini tamamlayan Yentür, 2023 Haziran ayında Eğitim Bilimleri alanında doçentlik ünvanını almıştır. Bu çalışmalara ek olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Lisansüstü Eğitim Enstitüsünde Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümünde yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde misafir öğretim üyesi olarak lisans düzeyinde dersler veren Yentür, hâlen Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde misafir öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

11 Yorum