İlçede ki öğretmenler Ağustos maaşıyla 15 bin promosyon alacak

İlçede ki öğretmenler Ağustos maaşıyla 15 bin promosyon alacak

Banka ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan maaş promosyon anlaşmasına göre, İlçede ki öğretmenler Ağustos maaşıyla 15 bin promosyon alacak.. İşte detaylar..

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde maaş promosyon anlaşmaları devam ediyor. Son edindiğimiz bilgilere göre Konya Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile özel bir banka arasında yürütülen maaş promosyon görüşmelerinde anlaşma sağlandı.

İlçede ki öğretmenler Ağustos maaşıyla 15 bin promosyon alacak

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Banka arasında yapılan maaş promosyon anlaşmasına göre İlçede ki öğretmenler Ağustos maaşıyla 15 bin promosyon alacak.

İlgili sözleşme haberi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya hesabından şu sözlerle duyuruldu:

''İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda yürütülen banka promosyon çalışması tamamlanarak sonuçlandı. Buna göre Kulu Yapı ve Kredi Bankası ile 3 yıllığına 15.000 TL sözleşme imzalandı.
Haziran aynından bu tarafa yaptığımız 3. ihale sonucunda en uygun teklifi veren Kulu Yapı ve Kredi Bankası ile üç yıllığına promosyon anlaşmasına varılmıştır. Buna istinaden ağustos 15 -20 arasında kişi başı 15.000 TL promosyon ödemesi banka tarafından gerçekleştirilecektir. Promosyon ödemesinden yararlanan personelin tayini çıktığı takdirde geri ödeme istenmeyecek olup, yeni gelen personele de kalan aylar mukabilinde promosyon ödemesi yapılacaktır.

Kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücreti alınmayacak olup, hafta içi 9:00-16:00 saatleri arasında eft ve havale işletim ücreti de alınmayacaktır. Bu süreçte özverili çalışmalarından dolayı ihale komisyonu üyesi arkadaşlarımıza, teklif veren bankalara, en uygun teklifi veren Yapı ve Kredi Bankasına teşekkür eder, öğretmenlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.''

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.