İlçede 1 Haziran'da ek dersler yattı

İlçede 1 Haziran'da ek dersler yattı

Mayıs ayı ek ders ödemelerinin yapıldığı bu haftada, rekor İstanbul Kartal'dan geldi. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerin ek dersini 1 Haziran tarihinde hesaplarına aktardı.

Mayıs ek ders hesaplamaları geçtiğimiz hafta okullar tarafından yapıldı ve ücretler İlçe Milli eğitim müdürlüklerine gönderildi.

Haziran ayının ilk haftası içerisinde mayıs ayı ek dersleri öğretmenlerin hesaplarına yatıyor. Ancak bu uygulamada bir birlik olmadığı için bazı ilçe mem'ler öğretmenlerin ek derslerini ilk günlerde hesaplarına aktarırken, bazı ilçe mem'ler bu kadar hızlı olamıyor. Hatta bazı ilçelerde görev yapan öğretmenler. ek ders ücretlerini ayın 10. gününde alabiliyor.

Kartal'da 1 Haziran'da ek dersler yattı

Öte yandan Mayıs ay ek derslerini şu günlerde hesaplara yatması beklenirken, İstanbul Kartal İlçesi Mayıs ayı ek ders ücretlerini 1 haziran tarihinde öğleden önce hesaplara aktardı.

mebhocam.com olarak bölgede görev yapan öğretmenlerden edindiğimiz bilgiler göre Kartal ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü senelerdir, ek ders ücretlerini ayın 1 yada 2'sinde yatırdığını öğrendik. Bu uygulama Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan öğretmenler tarafından büyük takdir toplarken, umarız ki diğer Milli Eğitim Müdürlükleri de aynı hassasiyet ile ek ders ücretlerin ayın 1. yada 2.günüde hesaplara aktarılması için bankalar ile gerekli anlaşmaları yapar.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum