İlçe Milli Eğitim Müdürü İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Atandı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Atandı

MEB'de il müdürü atamaları devam ederken, megakent İstanbul'da görev yapan bir ilçe milli eğitim müdürü daha il milli eğitim müdürü olarak atandı.. İşte detaylar..

Milli Eğitim'de atamalar devam ediyor. Özellikle İl Milli Eğitim Müdürü atamalarına hız veren Bakanlık, son olarak bir ilçe milli eğitim müdürünü il milli eğitim müdürü olarak atadı.

İstanbul'da Kartal ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin farklı illere il müdürü olarak atanmasından sonra, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin Aras'ın il milli eğitim müdürü olarak atandığı haberi geldi.

Gelen bilgilere göre, İstanbul Esenler Milli Eğitim Müdürü Nurettin Aras, Van il milli eğitim müdürü olarak atandı.

Nurettin Aras Kimdir?

1973 Yılında Siirt´te dünyaya geldi. 1995 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl Van´da Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı.

1997-2006 yılları arasında Van Ferit Melen İlköğretim Okulu´nda sırasıyla; Müdür Yardımcılığı, Müdür Baş Yardımcılığı ve Okul Müdürlüğü yaptıktan sonra Van İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne, ardından Van Çaldıran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

05.08.2008 tarihinde İstanbul İl Millî Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanmış ve daha sonraki süreçte İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Mehmet Nurettin ARAS, evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir. 13.09.2019 tarihinde Esenler İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine getirilmişti.

sehrivangazetesi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum