İlçe Milli Eğitim Müdürü İl MEM Müdürü Olarak Atandı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İl MEM Müdürü Olarak Atandı

Milli Eğitim Bakanlığı 'nda İlçe Milli Eğitim Müdürü olan Harun Tüysüz, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı..

Milli Eğitim Bakanlığında görev değişimleri devam ediyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin göreve gelmesiyle birlikte bazı görevlerde değişiklik yapmaya başladı.

Geçtiğimiz hafta bazı genel müdürlüklerde değişimler yapan Bakan Tekin, şimdide il milli eğitim müdürü ataması yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İl MEM Müdürü Olarak Atandı

İstanbul Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Harun Tüysüz, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Öztürk görevden alındı. Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne İstanbul Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz getirildi.

01145324-harun-tuysuz.jpg

Harun Tüysüz Kimdir?

1975 yılında Sakarya-Akyazı’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Akyazı’da tamamladı. 1998 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde Nükleer Fizik alanında Yüksek Lisans eğitimini (2006), Marmara Üniversitesi ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ortak programında Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında doktora eğitimini tamamladı (2019).

Öğretmenlik mesleğine 1998 yılında özel kurumlarda öğretmenlik ve idarecilikle başladı. 2002 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde sırasıyla, Bingöl-Solhan, Sakarya-Akyazı ve İstanbul-Kartal’da öğretmenlik ve idarecilik yaptı.

18.04.2014 tarihinde Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

29.03.2016 - 31.05.2019 tarihleri arasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.