İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İstanbul Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz'ün Hatay İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasından sonra Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü ataması yapıldı. İşte kartal ilçe mem müdürü olarak atanan isim..

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin göreve gelmesinden sonra önce genel müdürlük görevlerinde değişiklik yapılırken, şimdide il milli eğitim müdürleri arasından görev değişimi haberleri gelmeye başladı.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürünün görevden alınmasından sonra yerine Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz atanmıştı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

Harun Tüysüz'den boşalan Kartal İlçe MEM Müdürlüğü koltuğuna gelen isim belli oldu. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Türkay KOYUNCU, ilçe müdürü olarak atandı. Peki Türkay KOYUNCU Kimdir?

Türkay KOYUNCU Kimdir?

1973 yılında Muğla’nın Fethiye ilçesi doğdu. İlk ve ortaokulu Fethiye’de, Liseyi Çanakkale Gökçeada Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. 2013 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalında tezli yüksek lisans eğitimini yaptı.

1996-2001 yılları arasında Tuzla Halil Türkkan Anadolu İmam-Hatip Lisesinde, 2001-2008 yılları arasında Kartal Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesinde Edebiyat Öğretmeni olarak çalıştı. 2008-2012 yılları arasında Kartal Yüksel İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesinde Müdür Yardımcısı, 2012-2013 yıllarında Pendik Anadolu Lisesinde Müdür Başyardımcısı olarak görev yaptı. 2013-2020 tarihleri arasında Kartal Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesine Okul Müdürü olarak görev yaptı.

29.06.2020 tarihinde Bağcılar İlçe milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. Halen Bağcılar İlçe Milli Eğitim müdürlüğünde Şube Müdürü olarak ve Adalar İlçesinde görevlendirme Şube Müdürü olarak görevine devam etmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum