İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İstanbul Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne İlçe Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Feyzullah Sert atandı.

Kamuda atamalar devam ederken, geçtiğimiz hafta Milli Eğitim Bakanlığı'nda 20'den fazla il milli eğitim müdürü ve 12 genel müdür ataması gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İl müdürü atamalarından sonra boşalan bazı koltuklara da atamalar devam ediyor. Kamuajans sitesinin haberine göre Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin Aras'ın Van İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanması sonra Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne İlçe Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Feyzullah Sert'in ataması Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirildi.

Feyzullah SERT Kimdir?

1965 yılında Amasya ‘da dünyaya geldi. 1986 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.

1991 yılında Trabzon Of Anadolu İmam Hatip Lisesinde göreve başladı.

1996-2014 yılları arasında İstanbul/Esenler Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda sırasıyla öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı görevlerini yürüttü.

2014 yılında Esenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak atandı ve aynı dönemden itibaren 2023 yılına kadar Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaptı.

Feyzullah SERT evli ve 4 çocuk babası olup Almanca ve Arapça bilmektedir.10/08/2023 tarihinde Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum