İlçe MEM müdürü ataması yapıldı

İlçe MEM müdürü ataması yapıldı

MEB'de üst düzey atamalar devam ediyor. Midyat ilçe milli eğitim müdürü Abdülkadir Altay’ın Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından sonra Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atama yapıldı. İşte atanan isim..

İlçe MEM müdürü ataması yapıldı

MEB'de üst düzey atamalar devam ediyor. Genel Müdürlükler ve İl Milli Eğitim Müdürü atamaları ile birlikte İlçe MEM müdürü atamaları da devam ediyor.

kamuajans haberine göre Midyat ilçe milli eğitim müdürü Abdülkadir Altay’ın Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından sonra Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Savur İlçe Milli eğitim müdürü Abdurrahim Demir atandı.

Abdurrahim Demir Kimdir?

1977 yılında Şırnak İli İdil İlçesi Çığır Köyünde Dünya'ya geldi.

1995 Mardin Midyat Lisesi mezunudur.

2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesini bitirdi.

2002 yılında Mardin Midyat İlçesi Söğütlü İlkokuluna sınıf Öğretmeni Olarak öğretmenliğe ilk adımını attı. 2008 yılında Görevde yükselme sınavıyla Midyat 75.Yıl İMKB ilkokuluna Müdür Yardımcısı, 2014 yılında da Midyat Vali Kemal Nehrozoğlu İlkokuluna Müdür olarak atandı.

2012-2014 yılları arasında Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde iki yıl Şube Müdürlüğü görevinden sonra 19 Haziran 2014 tarihinde Mardin İli Savur İlçesine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Görevlendirildi.

11.10.2016 tarihinde milli Eğitim Bakanlığı tarafından aynı kuruma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak asaleten atandı.

Demir, evli ve üç çocuk babasıdır.