İl Milli Eğitim Müdürü görevden ayrıldı! Okullara veda ziyareti yaptı..

İl Milli Eğitim Müdürü görevden ayrıldı! Okullara veda ziyareti yaptı..

İl Milli Eğitim Müdürü görevden ayrıldı! Okullara veda ziyareti yaptı..

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kalkan, emekliye ayrılması sebebiyle son kez Lüleburgaz ilçesinde bulunan okullara veda ziyareti gerçekleştirdi. 28 Mart tarihinde gerçekleşen ziyarete Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem de eşlik etti. Ziyaret kapsamında Kalkan ve Erdem, Lüleburgaz ilçesindeki Kepirtepe Anadolu Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TSO Bilim ve Sanat Merkezi, İmam Hatip Ortaokulu, İstiklal İlkokulu, Hürriyet Ortaokulu, Atatürk Anadolu Lisesi, Lüleburgaz Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Lüleburgaz Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Kalkan, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, Lüleburgaz ilçesinde görev yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ve öğretmenlerle, öğrencilerle birlikte güzel bir eğitim-öğretim dönemi geçirdiklerini ifade etti. Ayrıca, Lüleburgaz'da görev yaptığı süre boyunca kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini iletti.

VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

il-milli-egitim-muduru-gorevden-ayrildi-okullara-veda-ziyareti-yapti (2)

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem de, Kalkan’ın emekliliği nedeniyle okullara yaptığı ziyaretlerden dolayı teşekkür ederek, eğitim camiasına yaptığı katkılardan dolayı kendisine şükranlarını iletti. Erdem, Kalkan’ın öğrenci ve öğretmenlere verdiği önemle birçok projeyi hayata geçirdiğini ve eğitimde önemli bir rol oynadığını vurguladı. Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada da Kalkan’ın yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür edilirken, bundan sonraki yaşamında da başarılarının devam etmesi dileğinde bulunuldu.

HÜSEYİN KALKAN KİMDİR?

31 Temmuz 2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görevlendirilen Kalkan, kısa süre sonra 11 Kasım 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Kalkan, Kırklareli’ndeki eğitim camiasında sevilen ve sayılan bir isim olarak görev süresi boyunca birçok başarıya imza attı ve eğitim alanında önemli katkılarda bulundu. Emekliye ayrılması nedeniyle Lüleburgaz’daki okullara yaptığı veda ziyaretinde öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük sevgi ve saygı gördü.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.