İl Milli Eğitim Müdürlüklerine Atama Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüklerine Atama Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı'nda atamalar devam ederken, İstanbul ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürü atamaları yapıldı. İşte iki şehre atanan il milli eğitim müdürlerinin isimleri..

Milli Eğitim Bakanlığı'nda görev değişimleri devam ediyor. Göreve bu sene başlayan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bir çok bölümde görevde yeni isimlerin atamasını yaparken, İl Milli Eğitim Müdürlüklerine Atama Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüklerine Atama Yapıldı

Gelen bilgilere göre İstanbul İl Milli Müdürü olarak İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür atandı. Yentür'den boşalan koltuğa ise, Ömer Yahşi atandı.

Atama kararının tebliğ edilmesiyle birlikte 2021 yılından bu yana İzmir İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in tensipleri ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür, görevi Dr. Ömer Yahşi'ye devretti.

Öte yandan önümüzde ki günlerde farklı iller de il milli eğitim müdürü görevden alma ve yerlerine atamaların yapılması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.