İl Milli Eğitim Müdür TTK Başkanlığı Kurul Üyesi olarak görevlendirildi

İl Milli Eğitim Müdür TTK Başkanlığı Kurul Üyesi olarak görevlendirildi

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, yapmış olduğu açıklamada, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul Üyesi olarak görevlendirildiğini duyurdu..

MEB'de üst düzey atamalar devam ediyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in göreve gelmesinin üzerinden 4 ay geçti. Geçen bu süre içinde Bakan Tekin birçok üst düzey atamaya imza attı.

Daire Başkanlıkları ve genel müdürlüklerden sonra il milli eğitim müdürlüklerinde görev değişimleri devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdür TTK Başkanlığı Kurul Üyesi olarak görevlendirildi

Son olarak İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı yapmış olduğu açıklamada, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul Üyesi olarak görevlendirildiğini duyurdu.

Yazıcı'nın paylaşımı şu şekilde;

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevimi bugün itibarıyla tamamladım. Sayın Bakanımız Yusuf TEKİN’in takdirleriyle Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul Üyesi olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım.

Yeni İl Milli Eğitim Müdürü Belli Oldu

Öte yandan İstanbul il Milli Eğitim Müdürlüğüne İzmir İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan, Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür atandı..

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum