İl MEM promosyon anlaşması imzaladı! İşte öğretmenlere ödenecek promosyon

İl MEM promosyon anlaşması imzaladı! İşte öğretmenlere ödenecek promosyon

İl Milli Eğitim Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde başlattığı promosyon sürecinde banka ile anlaşma sağlandı. İşte öğretmenlere ödenecek promosyon

İl ve İlçe MEM'lerin promosyon süreci devam ederken, bankalardan gelen düşük tekliflere rağmen anlaşmalar imzalanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene 30 binlere çıkan promosyonlar şu anda yarıya yarıya düşmüş durumda.

Son olarak bir il milli eğitim müdürlüğünden daha promosyon anlaşması haberi geldi. Elazığ İl Milli Eğitim müdürlüğü yenilenen maaş promosyon ihalesi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit, tüm eğitim sendikaları ve paydaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Eğitim sendikalarının temsilcileri ve diğer paydaşların gözetimi ve katılımı ile İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit başkanlığında yenilenen promosyon ihalesini 14.300 lira teklif veren banka kazandı.

Promosyon miktarı daha sonra Müdürlük tarafından yapılan görüşmeler sonucunda 15 bin liraya yükseltildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü personeli 3 yıl boyunca maaş, ek ders ve diğer ek ödemelerini anlaşmalı bankadan alacaklar. Sözleşme şartları gereği ilgili banka 3 yıllık promosyon ücretini peşin olarak tek seferde öğretmen, memur ve diğer çalışanların hesaplarına aktaracak.

elazigsonhaber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum