İl İçi ve İller Arası tercih edilebilecek okullar listesi

İl İçi ve İller Arası tercih edilebilecek okullar listesi

Milli Eğitim Bakanlığı 2. İl İçi ve İller Arası tercih sürecinin başlamasıyla birlikte, İl İçi ve İller Arası tercih edilebilecek okullar listesini MEBBİS üzerinden paylaştı.

Milli Eğitim Bakanlığı 2. İl İçi ve İller Arası tercih sürecini az önce başlattı ve bu kapsamda tercih başvuru ekranını açtı.

İl İçi ve İller Arası tercih edilebilecek okullar listesi

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan 2.İl İçi ve İller Arası tercih kılavuzunda belirtilen şartları sağlayan öğretmenler MEBBİS ekranı üzerinden tercih işlemlerini İl İçi ve İller Arası tercih edilebilecek okullar listesi arasından yapabilecekler.

MEBBİS üzerinden 2. İl İçi ve İller Arası tercih ekranına ulaşan öğretmenler sayfada bulunan kontenjan listesine tıklayarak kendi branşlarında tercih edebilecek okullara ulaşabilirler. Yada aşağıdaki bağlantıyı kullanarak tüm branşlarda İl İçi ve İller Arası tercih edilebilecek okullar listesine ulaşabilirsiniz..

Kontenjan için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum