Emekli maaşlarınızı bu bankanın ATM'sinden çekenlere ödeme gelecek! İşte detaylar

Emekli maaşlarınızı bu bankanın ATM'sinden çekenlere ödeme gelecek! İşte detaylar

Emekli maaşlarınızı belirli bankalara taşıdığınızda sizlere promosyon ödemesi gerçekleştireceğini biliyordunuz. Peki emekli maaşınızı o bankanın ATM’sinden çekmenizle de para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Ziraat Bankası ATM’lerinden emekli maaşını çeken emekliler için belirli bir ödeme sağlanacağı açıklandı. Bu haberin ardından ise emeklilerin hep maaşını bu ATM’den çekeceği düşünülüyor. Siz de emekli maaşınızı bu ATM’den çekerek para kazanmak istemez misiniz? İşte haberimizin devamında bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinize dair tüm detaylar sizlerle…

Emekli maaşını çekecekler için kampanya detayları

Emekli maaşını Ziraat Bankası’nın ATM’lerinden çekecek olan emekliler için yeni bir kampanya Türk Telekom iş birliği ile geldi. Kampanya Türk Telekom hat sahibi olan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu kampanyaya katılım şartları ve süreç de belli oldu.

Kampanyaya katılacak olan kişiler Türk Telekom her yöne 750 SMS her yöne 750 dakika ve 5 GB internet gibi konuşma tariflerinden yararlanabilmesi için 12 ay taahhüt ile 80 TL karşılığında yararlanacak. Bu kampanyadan yararlanmak için en önemli şart kişilerin Ziraat Bankası bünyesinde maaşlarını alıyor olması gerekmektedir. Aksi takdirde müşteri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya şartları da belli oldu

Kampanya en ince ayrıntısına kadar müşteriler için düşünüldü ve hayata geçirildi. Bu durumda emekli tarifesinden faydalanacak olan kişilerin Ziraat Bankası müşterisi olması dahilinde 80 TL ücretlendirileceği bilgisi verildi. 12 ay taaddütte bulunan emekliler ise Ziraat tarifesi için 115 TL ödemede bulunacaklar. Bunun yanında yeni hat tahsis eden kişiler numara taşıyıp faturalı hatlardan kaydolan 1 müşteri için faturasız hatlardan kaydolan 3 müşteri artı kazandıracak. Siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem şu şekilde olacak;

  • Ziraat Bankasından emekli maaşı alıyor olması gerekmektedir. Fırsat 5GB kampanyasından faydalanmak isteyen emeklilerin yapması gereken ZİRAAT yazıp tek boşluk bırakıp T.C. numarası bilgilerini yazarak Türk Telekom hattından 5555 SMS gönderip gelen SMS içinde onaylanması gerekmektedir. İşlem bu şekilde kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.