Ek Öğretmen Ataması ile İlgili Açıklama Bakan Tekin'den Geldi

Ek Öğretmen Ataması ile İlgili Açıklama Bakan Tekin'den Geldi

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ek öğretmen atamasıyla ilgili olarak önemli bir açıklama yaptı. Öğretmen adaylarını heyecanlandıran ek öğretmen ataması ile ilgili açıklama Bakan Tekin'den geldi.

Öğretmen adaylarını heyecanlandıran önemli bir gelişme yaşandı. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ek öğretmen ataması konusuyla ilgili olarak önemli bir açıklamada bulundu.

Ek Öğretmen Ataması ile İlgili Açıklama Bakan Tekin'den Geldi

Öğretmen adaylarını heyecanlandıran ek öğretmen ataması ile ilgili açıklama Bakan Tekin'den geldi. Bir süredir gündemde olan 2022 KPSS puanıyla atama konusunu hakkında konuşan Bakan Tekin, tartışmalara son verdi ve KPSS 2022 puanıyla atama yapılacak mı sorusuna “Yapacağız, yapacağız da. 2022 (KPSS) ile olmaz artık, bitti.” ifadelerini kullandı .

habericiyusuftekin.jpg

Öğretmen adayları ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Yusuf Tekin kendisine yöneltilen, 2022 puanıyla ek öğretmen ataması yapılacak mı sorusuna , “Yapacağız, yapacağız da. 2022 (KPSS) ile olmaz artık, bitti.” ifadelerini kullandı.

İşte o açıklama ;

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

31 Yorum