Ek Ders Ücreti Karşılığında Görevlendirme Duyurusu

Ek Ders Ücreti Karşılığında Görevlendirme Duyurusu

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesi için duyuru yayımladı.

2023 2024 Eğitim Öğretim yılının başlamasına az bir süre kala İl Milli Eğitim Müdürlükleri okullarda ki öğretmen eksiklerini kapatmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Ek Ders Ücreti Karşılığında Görevlendirme Duyurusu

Bu kapsamda Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesi için duyuru yayımladı.

Yayımlanan Ek Ders Ücreti Karşılığında Görevlendirme Duyurusu ;

İlimiz Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. İhtiyaç duyulacak Branşlarda Ek Ders Ücreti karşılığında görev almak isteyen Üniversite (Lisans) Mezunu adayların, E-Devlet üzerinden ön başvurularını yaptıktan sonra 14-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında adayların Başvuru Formunda istenen belgelerle birlikte Müdürlüğümüz Atama Şubesine evraklarını elden teslim etmeleri gerekmektedir, Belgelerini Müdürlüğümüze elden teslim etmeyenlerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Başvuru Formu http://siirt.meb.gov.tr İnternet sayfasından veya Müdürlüğümüz Atama Şubesinden temin edilecektir.

NOT: 1- Başvurular Sadece Merkez ve Merkeze Bağlı Köy Okulları için geçerlidir. İlçelerde görev almak isteyenler İlgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ayrıca müracaat etmeleri gerekmektedir.

2- İstenilen Belgeler başvuru formu ile birlikte (föy) dosya içinde teslim edilecektir.

3- Ücret karşılığı Öğretmenlikte yerleştirmeler, 2022-2023 KPSS Puan türü ve mevzuat çerçevesinde yapılacaktır.

4- 2023 Öğretmenlik Alan Sınavına gireceklerin Sınav sonucu açıklandığı günden itibaren en geç 3 (üç) iş günü içinde sınav sonuç belgesini Müdürlüğümüz Atama Şubesine teslim etmesi halinde sıralamada güncelleme yapılacaktır.

Başvuru Formunu İndirmek İçin TIKLAYINIZ!!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.