Eğitim Şartı Yok, İŞKUR 4500 Kişilik Personel Alımı Gerçekleştirecek

Eğitim Şartı Yok, İŞKUR 4500 Kişilik Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye'de en fazla personel istihdamı sağlayan kurumların başında gelen İŞKUR ilkokul mezunu olmak şartıyla temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Peki hangi şehirlerde söz konusu işe alım yapılacaktır? Başvurular nasıl yapılacaktır? Detaylar haberimizde...

İŞKUR her ay olduğu gibi bu ay da işi olmayan vatandaşlara iş imkanı sağlamak için belirli kadrolara personel alımı gerçekleştirilmesine yardımcı olacaktır.

İŞKUR tarafından her öğrenim durumuna göre ilan edilen işi alım ilanlarında Bu sefer de ilkokul mezunlarına yönelik olarak bir duyuru yapılmıştır. Yapılan duyuru neticesinde İŞKUR çeşitli şehirlerde 4.500 kişinin istihdam edilmesi için ilan verdi.

Başvuruda bulunacak olan adayların 18 ile 40 yaş aralığında bulunması şartı istenmektedir.

Ayrıca adayları tam ve yarı zamanlı çalışma düzenine uygun olması en az ilkokul mezunu olması sağlık problemlerinin bulunmaması şartları da istenmektedir.

Söz konusu işe alınacak olan personelin takım çalışmasına da yatkın olmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Meb Hocam/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
4 Yorum