Bu banka ihtiyaç kredisinde faizi sıfıra doğru çekiyor! Detaylar

Bu banka ihtiyaç kredisinde faizi sıfıra doğru çekiyor! Detaylar

Nakit desteğe ihtiyacı duyanlar için ON Bank, kredi kampanyasını duyurdu. İhtiyaç Kredisinde faizi neredeyse sıfıra çekti. Kaçırılmayacak bu fırsatın detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz...

Vatandaşlar enflasyon zamlar derken nakit ihtiyaçlarını kontrol altına alabilmek için bankaların kredi kampanyalarını mercek altına aldı. Vatandaşa destek olmak için bende buradayım diyen ON Bank’tan dikkat çekici bir kredi kampanya haberi geldi. Peki bankanın yeni kampanya avantajları neler? işte sizlerle...

ON Bank avantajlı kredi kampanyası

Yüksek enflasyon ile birlikte gelen zamlar vatandaşları bir hayli sarstı. Ay sonunu getiremeye çalışan milyonlarca kişi ne yapacağını şaşırdı. Milyonlarca kişi artan nakit ihtiyaçlarına çare bulmak için bankalardan gelen kampanyaları tek tek araştırmaya başladı. Zor dönemlerden geçtiğimiz şu günlerde yeni bir müjde haberi Burgan Bank, dijital bankacılık kolu olan ON Bank’tan geldi. Yepyeni bir kredi kampanyası resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Dijital banka, “Dijital Kredi” ismi ile sunmuş olduğu düşük faizli yeni kampanyası ile ilgili tüm detaylarını aktardı.

Dijital Kredi kampanyası başvuru detayları

Son zamanlarda avantajlı kampanyaları düzenleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dijital banka ON Bank, yeni bir kampanya daha düzenlediğinin müjdesini verdi. ON bank “Dijital Kredi” ismini verdiği kampanyanın detaylarını paylaştı. Banka, söz konusu kampanyadan sadece yeni müşterilerinin faydalanabileceğini açıkladı.

ON bankın resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre; Dijital Kredi kampanyasının üst limiti 10 bin TL olarak belirlendiği ve 6 ay azami olarak yüzde 0,99 sabit faiz fırsatlarının sunulacağını bilgisi yer alıyor. ON Bank tarafından sunulan bu fırsattan yararlanmak isteyen kişilerin ise bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor. ON bank tarafından sunulan 10 bin TL üst limit Dijital Kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişiler, 30 gün içerisinde bankanın mobil uygulaması üzerinden ON Banklı olması ve daha sonra ise yine aynı ekran üzerinden kredi başvurusunda bulunması gerekmekte. Ayrıca Banka tarafından önemli bir uyarıda geldi 30 günü aşan başvurularda faiz oranının değişeceği bilgisi verildi.