Binlerce Öğretmenlere Ek Bordro Düzenlendi

Binlerce Öğretmenlere Ek Bordro Düzenlendi

Ocak ayı ile birlikte uzmanlık öğretmenlik kariyeri sebebiyle 1 derece alıp, ek göstergesi 3600 olan binlerce öğretmene ocak ve şubat ayların için ek bordro düzenlendi..

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev alan ve meslekte 10.yılını doldurup, gerekli eğitimleri tamamlayan ardından uzmanlık sınavına gire binlerce öğretmen uzman öğretmenlik kariyerini 2023 Ocak ayı itibariyle aldı.

Binlerce Öğretmenler Ek Bordro Düzenlendi

Uzman öğretmenlik kariyeri ile birlikte yaklaşık 2 bin 500 tl uzmanlık tazminatı alan öğretmenler bununla birlikte ek birer derecede aldılar. Alınan ek dereceler ile binlerce öğretmen 3000 ek göstergeden 3600 ek göstergeye yükselti. Bu durum ile birlikte 3000 ek göstergeden 3600 ek gösterge olan binlerce öğretmene Ocak ve Şubat ayları için ek bordro düzenlendi. mebhocam.com olarak edindiğimiz bilgilere göre yapılan ek bordrolar ile binlerce öğretmene 240 TL ödeme yapıldı.

mebhocam.com.tr/özel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum