Bilsem Ön Değerlendirme Tablet Sınavları Bugün Başlıyor!

Bilsem Ön Değerlendirme Tablet Sınavları Bugün Başlıyor!
Bilsem için Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı takvime göre bugün başlıyor.

BİLSEM Ön Değerlendirme uygulaması tablet üzerinden yapılacak olup ortalama 45 dakika sürmektedir. Ancak bazı öğrenciler uygulamayı erken bitirebilir ve erken çıkmasını gerektirecek durumlar oluşabilir. Bu sebeple uygulama süresince uygulamanın yapıldığı binadan uzaklaşmamanız gerekiyor.

Öğrencilerimiz uygulamaya girerken yanlarında fotoğraflı – ıslak imzalı giriş belgesi ve T.C. kimlik kartını getirmek zorundadır. Bunun dışında sadece su getirebilirler. Bunun dışında kalem, silgi, saat, hesap makinesi vs. kesinlikle getirilmemelidir.

Uygulamaya girecek olan öğrencilerin daha önce tablet tecrübelerinin olmadığı dikkate alınmalı, bu sebeple tedirgin olunmamalıdır.

Ayrıca alanında uzman gözetmen öğretmenler, teknik konularda uygulama süresince salonlarda hazır bulunarak destek verecektir. Ön Değerlendirme Uygulamaları tüm ülkede tamamlandıktan sonra, 18 Nisan 2024 tarihinde sonuçları açıklanacaktır.

billsemm.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum