Bazı öğretmenlere Temmuz ayında 1080 TL, bazılarına ise 382 TL ek ödeme yapılacak

Bazı öğretmenlere Temmuz ayında 1080 TL, bazılarına ise 382 TL ek ödeme yapılacak

Temmuz ayı maaş zam oranlarının belli olmasıyla birlikte bazı öğretmenlere Temmuz ayında 1080 TL, bazılarına ise 382 TL ek ödeme yapılacak..

Merakla beklenen Temmuz ayı memur maaş zam oranı netlik kazandı. Meclise sunulan teklife göre memur maaşlarına yüzde 17,55 oranında ve üzerine 8 bin lira seyyanen zam yapılacak.

Yasal düzenlemenin meclisten geçmesiyle birlikte memurlar gibi öğretmenler de temmuz ayında maaşlarını yüzde 17,55 oranında ve 8 bin seyyanen zamlı olarak alacaklar. Öğretmenlerin temmuz ayı zamlı maaşlarının yanında Bazı öğretmenlere Temmuz ayında 1080 TL, bazılarına ise 382 TL ek ödeme yapılacak. Peki hangi öğretmenler ne kadar alacak ? İşte detaylar..

Bazı öğretmenlere Temmuz ayında 1080 TL, bazılarına ise 382 TL ek ödeme yapılacak

Bilindiği gibi Ocak ayından bu yana sendikalı öğretmenlere 3 ayda bir ödenen ek ödeme var. Temmuz ayı da ek ödeme aylarından birisi. Temmuz ayında üye dağılım oranı yüzde 2 üzerinden olan sendika üyesi öğretmenlere temmuz ayında 1080 TL, diğer sendikalı öğretmenlere ise 382 TL ödeme yapılacak

Diğer bir değişle, MEB hocam Türk Eğitim Sen, Eğitim Bir Sen, Eğitim iş ve Eğitim Sen sendikasına üye olan öğretmenlere 1080 TL, diğer sendikalı öğretmenlere ise 382 TL ek ödeme yapılacak. Herhangi bir sendikaya üye olmayan öğretmenlere ise ek ödeme yapılmayacak.

mebhocam.com / özel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum