İş Bankası'ndan 200 TL ödeme! Son tarih 31 Mart!

İş Bankası'ndan 200 TL ödeme! Son tarih 31 Mart!

Tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan alışverişe Bankadan inanılmaz fırsat. Yapılacak harcamaya ek olarak hesaplara 200 TL yatacak. Son gün 31 Mart bu fırsat kaçmaz! Harcarken kazandıran kampanya ile ilgili detaylar haberimizin

Harcarken kazandıran kampanyalar her yaşta insanın dikkatini oldukça çekerken tam da burada devreye İş Bankası giriyor. Banka tek seferde farklı günlerde yapılacak harcamaya ek olarak 200 TL vereceğini açıkladı. Kampanya şartları neler? Kampanya başvurusu nasıl yapılır? Tüm soruların cevabı işte sizlerle...

İş Bankasının 200 TL kampanya şartları

İş Bankası, vatandaşların artan ihtiyaçlarına farklı çözüm fırsatları sunmaya devam ediyor. Harcarken kazanmak isteyen vatandaşlar için İş Bankası’ndan yeni bir kampanya müjdesi verildi. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre şartlar şu şekilde; Aranılan ilk şart ise 31 Mart tarihine kadar kampanyaya katılım sağlamak. 1 ila 31 Mart 2023 tarihleri arasından Bireysel Bankamatik Kartı ile tek seferde ve farklı günlerde gerçekleşecek olan 300 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplamda ise 200 TL MaxiPuan kazanma şansı için dijital kanallar aracılığıyla kolayca katılım sağlanabilecek. Her müşteri sadece bir defa söz konusu kampanyadan faydalanabilecek. Gün içerisinde en fazla 10 TL, aylık olarak ise en çok 200 TL’ye kadar MaxiPuan kazanma fırsatı bulunuyor. Kampanya doğrultusunda kazanılan MaxiPuan’lar 6 Nisan 2023 tarihinde son kullanılan Bireysel Bankamatik Kartı’na aktarılacaktır. Söz konusu MaxiPuan’ların son kullanma tarihi ise 31 Mayıs 2023 olarak belirlendi. Sadece ilgili kartlar ile yapılacak alışverişler kampanya kapsamına dahil edilecek.

Başvuru şartları nelerdir?

Kampanyaya katılım sağlamak için Maximum Mobil veya İşCep’te ‘’Kampanyalar’’ bölümünden ‘’Katıl’’ butonuna tıklayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik Kartı kampanyaya kapsamına dahil edilirken Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik Kartı dışındaki tüm kartların kampanyadan hariç tutulmuş olduğu konusunda bilgi verildi. İş Bankası Bankamatik Kartı ile tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 300 TL ve üzeri her alışveriş için 10 TL, toplamda 200 TL MaxiPuan kazanma fırsatı yer alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum