Bakandan Öğretmen Atama Takvimine İlişkin Açıklama Geldi!

Bakandan Öğretmen Atama Takvimine İlişkin Açıklama Geldi!
Bakandan Öğretmen Atama Takvimine İlişkin Açıklama Geldi!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Öğretmen atama takvimi ve branş dağlımı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı..


Milli Eğitim Bakanı Tekin, öğretmen atamalarına yönelik atama takvimi ve branş dağlımı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Öğretmen atamaları ile ortaya çıkan söylentilere sahip çakın Tekin, atamalar ile ilgili detayları paylaştı;

Bakan Tekin, öğretmen atamalarına önem verdiklerini, Ak Parti döneminde öğretmen atamalarının geçmişe yönelik bakıldığında günümüzde daha yüksek sayılarda atama yapıldığını, bundan sonraki zamanlarda da yapılacağının altını çizdi.


Atama bekleyen öğretmenler, Bakan Tekin tarafından atama tarihini ve branş dağılımının açıklanmasını beklerken, Bakan yüksek sayıda atama yapılacağını vurguladı.


Beklenen Atama Takvimi ve Branş Dağılımı

Atama bekleyen binlerce öğretmen, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanacak takvimi odaklandı.

Atama takvimi ve branş dağılımı hakkında konuşan Bakan Yusuf Tekin, kısa süre içinde atama takvimi ve branş dağılımının açıklanacağını, Maliye Bakanlığı ile görüşmelerin de sonuçlandığını dile getirdi.

Atamalarda her hangi bir gecikmenin yaşanmayacağının da sinyalini vermiş oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.