Bakan Tekin'den öğretmenlere bir müjde daha geldi!

Bakan Tekin'den öğretmenlere bir müjde daha geldi!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den öğretmenlere bir müjde daha geldi. İşte detaylar..

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 yılı yer değiştirme sürecini geçtiğimiz günlerde açıkladığı 2. il içi ve il dışı yer değiştirme sonuçlarından sonra tamamladı.

Öğretmenlerin yer değiştirme süreçlerinin tamamlanmasından sonra Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den öğretmen bir müjde daha geldi.

Bakan Tekin, öğretmenler ile yaptığı sohbetlerde gündeme gelen konulardan birisi olan, depremin etkileri 4 il ve 2 ilçedeki öğretmenlerin yer değiştirme taleplerini bugün görüşeceklerini duyurdu.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Tekin, deprem bölgesindeki 4 il ve 2 ilçede görev yapan öğretmenlerin taleplerinin gündeme geleceğini ve değerlendirileceğini söyledi.

Bakan Tekin'in öğretmenlere müjdeli açıklaması şöyle:

''Öğretmenler Odası notlarımızdan birisi olan, asrın felaketinin en çok etkilediği 4 il ve 2 ilçedeki kardeşlerimizin yer değişikliği taleplerini de bugün değerlendireceğiz. Herkese hayırlı cumalar.''

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.