Akbank'tan Sevindiren Haber Geldi! Herkes Yararlanabilecek! Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

Akbank'tan Sevindiren Haber Geldi! Herkes Yararlanabilecek! Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

Akbank'tan Sevindiren Haber Geldi! Herkes Yararlanabilecek! Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın

Kamu ve özel bankalar bazı dönemlerde yaptıkları kampanyalar ve fırsatlarla halkın yanında yer almaya devam ediyor. Özel bankalar arasında bulunan Akbank'tan müşterilerini sevindiren haber geldi. 1.000 TL'ye yakın chip para ödemesi yapacağını duyuran bankanın kampanya ile ilgili detayları da duyurusunda ayrıca belirttiği görüldü.

Yeni Müşterilere Özel Para Puan Kampanyası

Akbank bünyesine her geçen gün yeni müşterileri katmayı ve bu hususun genişlemesi için farklı kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bankaya yeni katılacak olan müşterilere özel 31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya dahilinde 1.000 TL tutarında chip para verileceği eklendi. İster mobil bankacılık ister şubeler ya da diğer kanallar yoluyla Akbank'lı olan vatandaşlara özel şartlarda sunulacak olan chip para kampanyası ile ilgili detaylar ayrıca ifade edildi.

Akbank kartı ile 15 Mart tarihine kadar her 1.000 TL harcama yapan müşterilere her harcama için 200 TL tutarında chip para verileceği ve toplamda ise bu tutarın 1.000 TL'ye ulaşmasının olası olduğu açıklandı. Bu tarihe kadar Akbank kartı ile harcama yapan müşterilerin her 1.000 TL ve üzerinde tutan harcamasına 200 TL tutarındaki chip paranın kartın hesabına yatırılacağı da ayrıca eklendi.

Kampanya Katılım Şartları

Akbank kartlarının Şubat ayı içerisinde onaylanmış müşterilerin 1.000 TL tutarına ulaşabilen chip para kampanyasına dahil olacağı açıklandı. Bu tarihlerden sonra Akbank kartı ile harcama yapan müşterilerin chip para kazanımı için 15 Mart tarihine kadar süresinin olduğu da ifade edildi. Kampanya katılım ve bitiş tarihlerini de Akbank'ın kendisinin ayrıca duyurusunda detaylıca açıkladığı görüldü. Bitiş tarihi olarak 31 Mart tarihinin ifade edildiği kampanya ile ilgili her türlü değişim ve iptal kararının bankanın kendi inisiyatifinde olduğu eklendi.

Akbank'lı olan yeni müşteriler için hazırlanan chip para kampanyasında en az harcama tutarının tek sefer dahilinde 1.000 TL olduğu açıklandı. Bu ifadelerde göre 1.000 TL ve üzeri de harcama yapan Akbank'lı müşterilere özel olarak 200 TL tutarındaki chip paranın kartın hesabına geçeceği ve kullanılabilir olduğu da ayrıca belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.