Akaryakıt alışverişini yapana 75 TL bu bankadan hediye! İşte kampanya başvuru detayları!

Akaryakıt alışverişini yapana 75 TL bu bankadan hediye! İşte kampanya başvuru detayları!

Akaryakıtta inanılmaz bir fırsat sunulacak. Motorinden sonra yeni bir indirim haberi geldi. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle..

Akaryakıtta yeni bir döneme giriş yaparken yeni bir haber de o bankadan müşterilerine geldi. Yapmış olduğunuz akaryakıt alışverişiniz için hediye para kazanma şansınız olacak. Peki hangi bankadan yeni bir kampanya haberi geldi? İşte tüm detaylar…

Hangi banka akaryakıt fırsatı sunuyor?

Vatandaş sürekli olarak evden çıkmadan önce benzin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına liste fiyatlarına bakarak hareket ediyor. Bir süredir de dalgalı bir şekilde devam etmekte olan brent petrolde varil fiyatı geçtiğimiz haftalar içinde 80 dolara kadar bir gerileme yaşadı. Bu sebepten dolayı herhangi bir indirim olup olmayacağı merak konusu olurken, vatandaşların beklemiş olduğu indirim haberi geldi.

15 Mart 2023 tarihinden itibaren motorine 71 kuruş indirim ile giriş yapılırken. Ziraat Bankası tarafından müşterilerine akaryakıt desteği geldi. Ziraat Bankasının gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar gıda ve akaryakıt etrafında şekillenirken, yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Ziraat Bankasının gerçekleştireceği kampanya koşulunda akaryakıt alışverişi yapan müşterisine 75 TL değerinde destek ödemesinde bulunacak. ziraat

Ziraat Bankasından 75 TL kampanyası

Artan zamlardan sonra vatandaş indirim haberlerini veya da kampanya haberlerini çok yakından kontrol etmeye başladı. Her zaman müşterinin yanında olan Ziraat Bankası da akaryakıt sektörü içinde yeni bir kampanyayı da müşterilerine sundu. 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için BankKart ile anlaşılmış olan akaryakıt istasyonları içerisinde yapacağınız farklı günlerde tek sefer BankKart POS’u üzerinden 250 TL ve dördüncü akaryakıt harcamalarınız da 75 TL para puan hediye edilecektir.

Ziraat Bankası’nın yapmış olduğu bu kampanyadan; Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business kartı bulunan vatandaşların hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile bu kampanyadan faydalanabileceğinin altını çizdi. BankKart ücretsiz kart sahiplerini kampanyaya dahil etmeyen Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanacak olan vatandaşların yalnızca asıl kart sahibi müşterilerin olacağını ifade etti. Peki siz bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.