100 öğrencisi olan her okulda o branş öğretmeni olması zorunlu olacak

100 öğrencisi olan her okulda o branş öğretmeni olması zorunlu olacak

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, az yaptığı paylaşımda, Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, türü ne olursa olsun 100 öğrencisi olan her okulda bir rehber öğretmen olması zorunlu olacağını duyurdu.

100 öğrencisi olan her okulda o branş öğretmeni olması zorunlu olacak

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den önemli bir açıklama az önce geldi. Hemen hemen her gün yeni bir müjde paylaşan Bakan Özer, az önce yine rehber öğretmenlerine önemli bir müjde verdi. Geçtiğimiz günlerde rehber öğretmenler ile ilgili olarak başlatılan norm çalışması sonrasında sonuca vardıklarını ve Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, türü ne olursa olsun 100 öğrencisi olan her okulda bir rehber öğretmen olması zorunlu olacağını duyurdu.

Bakan Özer, bu güzel haberi resmi twitter hesabından paylaştı. Bakan Özer'in paylaşımı şekilde :

Değerli rehber öğretmen adaylarımıza yönelik bir müjdemizi buradan paylaşmak istiyorum: Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, türü ne olursa olsun 100 öğrencisi olan her okulda bir rehber öğretmen olması zorunlu olacak. Okullarımızda öğrencilerimizin psikolojik sağlamlıklarını sürekli desteklemeyi sürdüreceğiz.

bakanozer.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum