Validen Memurlara: Bir Ay Maaş Almayıverin N'olacak ki?

Validen Memurlara: Bir Ay Maaş Almayıverin N'olacak ki?

Şırnak Valisi Osman Bilgin, memurlar için bir ay maaş almayıversinler ne olacak ki? açıklamasında bulundu. İşte haberimizin detayları...

Validen Memurlara: Bir Ay Maaş Almayıverin N'olacak ki?

Kahramanmaraş depremleri nedeniyle Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde koordinatör vali olarak görevlendirilen Şırnak Valisi Osman Bilgin, deprem bölgesinde açıklamaları ile sosyal medyada ardı ardına gündem oluyor. Detaylar haberde..

Kahramanmaraş depremleri nedeniyle Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde koordinatör vali olarak görevlendirilen Şırnak Valisi Osman Bilgin, deprem bölgesinde açıklamalarıyla sosyal medyada ardı ardına gündem oluyor.

Vali Osman Bilgin daha önce deprem bölgesinde basına verdiği demeçte "Kusura bakmayın belki geç geldim ama durum gördüğünüzden bildiğinizden çok daha vahim. Açıklanan rakamlardan en az 3-4 belki 5 kat daha kötü" sözleriyle gündem olurken bir skandala daha imza attı.

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde koordinatör vali olarak görevlendirilen Şırnak Valisi Osman Bilgin'den "Memurlar işçiler 1 ay maaş almasın" çağrısı yaptı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum