Memurlar 2023 Temmuz maaşlarını yazıyor..

Memurlar 2023 Temmuz maaşlarını yazıyor..

Memurlar Temmuz ayı zamlı maaşlarını bugün itibariyle aldılar. Peki hangi memura ne kadar yattı? İşte detaylar.. Memurlar 2023 Temmuz maaşlarını yazıyor..

Milyonlarca memur bugün itibariyle zamlı maaşlarını aldılar. Uzun süredir gündemde olan memur maaş zammı konusu ise yasal düzenlemenin meclise gelmesiyle birlikte sona eriyor.

Memur maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Meclise sunulan yasal düzenlemeye göre memur maaşlarına temmuz ayı itibariyle yüzde 17,55 oransal ve 8 bin 77 lira seyyanen zam yapılacak. Yapılan zam ile birlikte en düşük memur maaşı ( eş ve çocuk yardımı dahil) 22 bin liraya çıkıyor.

Öte yandan Memurlar Temmuz ayı zamlı maaşlarını bugün itibariyle aldılar. Yatan maaşlara bakıldığında memurlar sadece yüzde 17,55'lik zam oranını gördü. Çünkü 8 bin 77 lira seyyanen zam ilgili yasanın meclisten geçmesinden sonra ek bordro ile memurlara ödenecek. Peki hangi memura ne kadar yattı? İşte detaylar.. Memurlar 2023 Temmuz maaşlarını yazıyor..

asgari-ucret-ve-memur-maasi-icin-kritik-aciklama-1.jpg

Memurlar 2023 Temmuz maaşlarını yazıyor..

Bize gelen bilgilere göre, farklı mesleklerde ve derecelerde olan memurlara yatan tutarlar aşağıdaki gibi, sizlerde meslek ve size yatan 2023 temmuz maaşlarınızı yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz..

1/4 Polis Memuru 32126 TL Seyyanen dahil

3/3 uzman öğretmen 27 bin seyyanen dahil

Üniversite şoför 657 ye tabi gih 20 600 seyyanen dahil

Koruma ve güvenlik görevlisi 23461 seyyanen dahil

1. Derece infaz koruma memuru maaşı aile yardımı çocuk 29500 tl seyyanen dahil

9 yıllık 3/3 teknisyen 23.174 tüm ek ödemeler dahil

7/3 Jandarma Uzman çavuş 26077 seyyanen dahil

1/4 mühendis 28950 TL seyyanen dahil

Yukarıda yazılan meslekler ve maaşlar siz değerli okuyucularımızdan gelen bilgilerdir. Sizlerde kendi meslek ve maaşlarınızı yorum kısmında yazabilirsiniz..

mebhocam.com.tr/ Özel Haber

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları mebhocam.com a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.Aksi durumda yasal işlem başlatılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

32 Yorum