KEGM personel alımı başlattı, peki şartlar neler?

KEGM personel alımı başlattı, peki şartlar neler?
Adayların Uzakyol Kaptanı belgesine ve en az bir yıl deniz tecrübesine sahip olmaları, belirli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaları ve emekli olmamaları şarttır

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, İstanbul'da görev yapacak 12 Deniz Trafik Operatörü pozisyonu için personel alımı yapacaktır.

KEGM personel alımı başlattı, peki şartlar neler?

Adayların denizcilik alanında lisans mezunu olmaları, Türk vatandaşı olmaları, medeni haklara sahip olmaları ve belirli suçlardan mahkum olmamaları gerekmektedir. Ayrıca, adayların Uzakyol Kaptanı belgesine ve en az bir yıl deniz tecrübesine sahip olmaları, belirli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaları ve emekli olmamaları şarttır.

Seçilen adaylar, ilgili eğitimi başarıyla tamamlayamazlarsa iş sözleşmeleri feshedilecektir. Adayların başvuruları, sınav sonuçlarına ve güvenlik soruşturmalarına bağlıdır ve tüm işe alım süreci kuruluşun web sitesi üzerinden duyurulacaktır. Adaylar, başvurdukları belgelerin doğruluğundan sorumludur ve yanlış beyanda bulunanların başvuruları iptal edilecektir.

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.